Reklama

W ramach naszego serwisu http://www.kosmetykowy.pl masz możliwość zareklamowania się na kilka sposobów.

 

1. BANERY REKLAMOWE

 

Banery reklamowe umieszczamy w kilku miejscach.

Po prawej stronie w panelu bocznym pierwsza szpalta reklamowa pod boksem Kategorie. W tym miejscy wyświetlany jest maksymalnie 1 baner wybierany z maksymalnie 5 innych rotacyjnie co 20 sekund.

Może się zdarzyć, iż banery nie będą się wyświetlały na konkretnych komputerach z uwagi na blokowanie wyświetlania reklam na urządzeniu użytkownika.

Koszt – 30 dni – 10zł netto

 

Druga miejsce reklamowe, gdzie może znaleźć się Twój baner reklamowy na naszej stronie znajduje się w po prawej stronie w panelu bocznym pod boksem Facebook. W tym miejscy wyświetlany jest maksymalnie 5 banerów stałych umieszczanych na wykupiony okres.

Koszt – 30 dni – 10zł netto

 

 

 

Banery reklamowe pod konkretnym artykułem znajdującym się na naszej stronie. Baner zostanie wyświetlony na samym dole tekstu lub w miejscu ustalonym podczas negocjacji. Baner jest umieszczany ręcznie w następującym formacie.

Koszt – 30 dni – 10zł netto

reklama kosmetykowy

2. TEKSTY INFORMACYJNE, PROMUJĄCE, REKLAMOWE

 

W naszym serwisie masz możliwość zamieszczenia informacji o Twoim produkcie, usłudze, sklepie. Wszystkie sprawy w tej kwestii ustalane są indywidualnie. Jednak tego typu informacje muszą dotyczyć spraw związanych z urodą, kosmetykami.

 

Jeśli chcesz mieć aby recenzja Twojego sklepu internetowego, oferowanego kosmetyku znalazła się w naszym serwisie oczywiście jest taka możliwość. To również ustalane jest w ramach wzajemnych konsultacji.

Do każdej usługi wystawiana jest FV.

 

W celu umieszczenia baneru, lub w sprawach tekstów reklamowych zapraszam do skorzystania z niniejszego formularza kontaktowego lub do kontaktu poprzez nasze konto na FACEBOOK.
[contact-form-7 id=”79″ title=”Formularz pod reklame”]