Kosmetyki Herbalife

Kosmetyki Herbalife to cała gama produktów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Z pewnością większość osób kojarzy tę firmę z suplementami diety, jednak w gamie swoich produktów ma również doskonałe kosmetyki.

Z uwagi, iż kosmetyki Herbalife produkowane są przez lidera w branży suplementów diety i tym samym są powiązane z naszą sylwetką, naszym zdrowym wyglądem można mieć niejako pewność, że będą one miały odpowiedni wpływ na nasze ciało. W końcu chodzi o nasze piękno zewnętrzne.


Kosmetyki oferowane przez Herbalife nazywane są odżywianiem zewnętrznym, nie wiem, czy to jest dobre określenie, może co do niektórych kosmetyków na pewno, jednak chyba nie do wszystkich. Oczywiście wiele zależy od osobistego odczucia co do tego zwrotu.

Kosmetyki Herbalife nie są dostępne w sklepach, aby dokonać ich zakupu musimy skorzystać z oferty dystrybutora lub poszukać ich na portalach aukcyjnych takich jak allegro, ebay. Bez względu, gdzie je kupimy, z pewnością będzie to dobry wybór.

HERBALIFE

Najważniejsze grupy kosmetyków Herbalife:

 

Herbalife SKIN to seria kosmetyków zawierających ponad 15 witamin i ekstraktów roślinnych, codziennie poprawiających kondycję skóry swoim dobroczynnym działaniem. W skład tej serii wchodzą takie produkty jak:

Oczyszczająca maseczka z miętą i glinką
Błyskawicznie wygładzający scrub z jagodami
Regenerujący krem na noc
Rozświetlający krem nawilżający na dzień
Ochronny krem nawilżający SPF 30
Nawilżający krem pod oczy
Ujędrniający żel pod oczy
Serum wygładzające zmarszczki
Energetyzujący tonik z ziołami
Kojący żel oczyszczający z aloesem
Wygładzający żel z cytrusami

Kosmetyki Herbalife Oczyszczająca maseczka z miętą i glinką Kosmetyki Herbalife Kosmetyki Herbalife Kosmetyki Herbalife Błyskawicznie wygładzający scrub z jagodami

 

Kosmetyki Aloesowe Herbalife można scharakteryzować trzema słowami: Oczyszczenie, orzeźwienie i ukojenie. Kosmetyki wzbogacone naturalnym ekstraktem Aloe Vera są delikatne, więc mogą stosować je wszyscy członkowie rodziny. Gama produktów aloesowych jest też dość spora, gdyż jak możecie zobaczyć poniżej, jest ich dość sporo.

 

Lista kosmetyków Aloesowych Herbalife.

Szampon wzmacniający
Odżywka wzmacniająca
Żel do rąk i kąpieli
Mydło do ciała i kąpieli
Balsam do rąk i ciała
Żel Kojący

kosmetyki Herbalife Kosmetyki aloesowe Herbalife mydło Kosmetyki aloesowe Herbalife Odżywka wzmacniająca

W ramach wpisów w tej kategorii – HERBALIFE – pozwolimy sobie przybliżyć każdy z kosmetyków Herbalife, jaki jest obecnie w ofercie na Polskim rynku.

Dodaj komentarz