Kosmetyki AVON

Kosmetyki AVON chyba najbardziej rozpoznawalna marka kosmetyków na Polskim rynku. Avon to światowy lider, oferujący najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów oraz jedne z najlepszych kosmetyków. Firma AVON stawia na swoisty kanał dystrybucji, którego celem jest zapewnienie klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań.

Głównymi odbiorcami produktów Avon są kobiety, jednak firma nie zapomina o męskich odbiorcach i również mężczyźni znajdą produkty typowe dla nich w różnych liniach kosmetyków męskich.

Firma istnieje od 1886 roku gdy w Nowym Jorku zostało założone jako California Perfume Company. Jego założycielem był David H. McConnell. Od 1939 działa pod nazwą Avon Products Inc.. W 1959 powstały pierwsze biura europejskie – w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a Avon Cosmetics Polska powstało w roku 1992. Następnie w roku 1997 w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska, która aktualnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie, a produkowane tam kosmetyki trafiają do 59 krajów.

Swoją pozycje na rynku kosmetycznym AVON uzyskało dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin.

 

kosmetyki AVON katalog

Pierwsza strona katalogu kosmetyków AVON 16/2015.

Wizja firmy AVON przedstawia się następująco:

Być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na całym Świecie w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji.

Misja Avonu określa długoterminowe cele w odniesieniu do: Klientów, Konsultantek, Pracowników oraz kobiet całego Świata.

Misją firmy jest być liderem wśród firm kosmetycznych na całym Świecie i tworzyć unikalny asortyment kosmetyków oraz związanych z nimi produktów przewyższając inne firmy kosmetyczne pod względem jakości, nowatorstwa i wartość produktów oraz stale poprawiać wizerunek Avonu. Kosmetyki AVON mają stać się ulubioną firmą kosmetyczną kobiet na całym świecie.

Celem firmy jest to, aby była ona najczęściej wybieraną przez kobiety z uwagi na wybór wielu produktów i zapewnienie osobistego kontaktu konsultantek, dzięki czemu nawiązują się długotrwałe relacje na linki Konsultant – Klient.

Avon stale umacnia swoją pozycję wśród przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej a celem jest zostanie liderem przemian tego kanału dystrybucji. Dystrybucja kosmetyków AVON daje możliwość kariery, dobrych zarobków, otrzymywania nagród, obsługę oraz wsparcie. Współpraca z Avonem jest łatwa i przynosząca satysfakcję oraz wzmacnia wizerunek przemysłu sprzedaży bezpośredniej.

 

Kosmetyki AVON

Marki własne firmy AVON

Avon
Anew
Avon Color
Avon Care
Solutions
Skin-So-Soft
Avon Naturals
Avon Men
Avon Sun
Foot Works
Advance Techniques
Avon Clearskin
Liiv Botanicals
Planet SPA
Color Trend

Marki Licencyjne AVON

Reese Witherspoon
Fergie
Patrick Dempsey
Jillian Dempsey Professional

Avon to nie tylko kosmetyki to również doskonała biżuteria sprzedawana pod markami:

Silpada
Avon Jewelry

 

Avon dla kobiet

 

Kosmetyki Avon możemy nabyć u wielu konsultantek działających w całym kraju i z pewnością nie jedna z nas zna kilka osób, u których można nabyć te kosmetyki i chyba nie ma osoby, która by ich nie znała.

 

 

One comment

Dodaj komentarz