Kolagen Platinum – Colway

Kolagen Platinum przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale nawilża, wygładza i uelastycznia skórę twarzy oraz delikatnych partii ciała. Stosowany jest w zabiegach rewitalizujących cery dojrzałej – lifting twarzy.  Zalecany po kąpielach słonecznych naturalnych lub w solarium oraz po oczyszczeniu cery trądzikowej pod maskę kojącą.

 

Wskazania stosowania i efekty stosowania Kolagen Platinum:

– pielęgnacja cery twarzy,
– zabiegi kosmetyczne na szyi  i dekolcie,
– jako składnik finalizujący,
– po kąpielach słonecznych w solarium,
– po zabiegach chirurgii plastycznej,
– po oczyszczeniu cery trądzikowej pod maskę kojącą,
– w zabiegach rewitalizujących cery dojrzałej-lifting twarzy,
– głębokie nawilżenie skóry,
– odżywienie skóry twarzy,
– może wpływać na procesy usuwania i wygładzania zmarszczek,
– przywrócenie elastyczności i zmiękczenie naskórka,
–  zwiększa zdolność przenikania wody do skóry, dzięki wysokiej zawartości aminokwasów hydroksyproliny w kolagenie (efekt regulowania równowagi wodnej),

colway KOLAGEN PLATINUM

Zalecane Stosowanie Kolagenu Platinum:

Nanosić żel na czystą, rozgrzaną, najlepiej świeżo umytą i wytartą ręcznikiem skórę. Lekko wklepać opuszkami palców. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie.

Po 10 minutach od zastosowania kolagenu polecamy nanieść krem, który zwykle jest stosowany (na dzień lub na noc).

Zabieg regenerujący „twarz – szyja – dekolt”
Po wchłonięciu kolagenu, wykonujemy z uzyciem odpowiednio dobranego kosmetyku – masaż, najlepiej nie-rozgrzewający drenaż limfatyczny. Nakładamy stosowne serum-koncentrat (np. z witaminą E) i maską z alg gumowych albo kaolinu, ewentualnie płat kolagenowy, tj. fitokolagen lub mikrokolagen. Dalej postępujemy jak w ostatniej fazie wszystkich zabiegów gabinetowych. Bardzo dobre efekty daje też nakładanie Kolagenu Naturalnego po maskach liftingujących stosowanych na początku zabiegu. Powoduja one często silne przekrwienie. Kolagen Naturalny spełnia tu rolę serum wysokobiałkowego koncentratu. Kosmetyk działa wtedy kojąco i łagodząco.

Zabieg wyciszająco – odczulający
Produkt może być zastosowany dla cer alergicznych, z nerwicą naczyniowo-ruchową i popękanymi naczynkami, z neurodermitem, z atopowym zapaleniem skóry. Efekt, to nie tylko ukojenie, wyciszenie, może również wspomóc złagodzenie swędzenia i pieczenia.

Dzięki szerokiemu  zastosowaniu Kolagen Naturalny może zastąpić wiele kosmetyków, które używamy na co dzień. Na jeden zabieg do całej twarzy i dekoltu zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50ml przy systematycznym stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza więc na ok. 2,5 miesiąca.


Skład wg INCI

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek – preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.

 

colway kolagen platinum

Kolagen Platinum – Przechowywanie

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C. Najlepszym miejscem dla kolagenu są pomieszczenia suche, wentylowane, gdzie temperatura nie przekracza 18 – 22°C.

Dodaj komentarz