Kolagen naturalny firmy COLWAY – kwestie biznesu

W poniższym artykule kilka informacji o firmie COLWAY jednak w sumie jest to skierowane do osób, które myślą o dystrybucji. Kolagen Naturalny produkowany jest wyłącznie w Polsce, a strategicznym dostawcą tego produktu dla firmy COLWAY S.J. jest spółka INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES będąca właścicielem laboratorium biotechnologicznego w którym prowadzone były prace nad uzyskaniem kosmetyków kolagenowych.

Firma INVENTIA zdecydowała, iż wyłącznym dystrybutorem kolagenu naturalnego będzie właśnie firma COLWAY S.J., która przejęła wyłączność na brand handlowy: Kolagen Naturalny Q-26 oraz Colvita. Trzeba także wiedzieć, że wszelkie próby pominięcia tego „pośrednika” jest całkowicie bezcelowe.

COLWAY S.J. zdecydował, iż Kolagen Naturalny będzie sprzedawany poprzez sieć konsumencką budowaną tak w Polsce, jak i na całym świecie. Jednak ten system dystrybucji nie wyklucza sprzedaży produktu w hurtowniach, aptekach czy drogeriach chociaż faworyzowane są osoby działające w systemie marketingu bezpośredniego tworzących wielopoziomowe sieci sprzedaży.
colway kolagen
Kolagen Naturalny okazał się wielkim wydarzeniem kosmetologicznym, a rozwój sieci stymulują dwa czynniki: wspaniały produkt przebijający wszystko co do tej pory pojawiło się w sieciach konsumenckich oraz bardzo dobry system marketingowy COLWAY wyznaczający całkiem nowe standardy nie tylko w polskim, ale i w światowym marketingu sieciowym.

Twórcy COLWAY stworzyli marketing przyjazny uczestnikom, wolny od nieprawidłowości, słowem, ultraliberalny system zbudowany tak, by cała marża handlowa znalazła się w sieci i na tym wspaniałym produkcie zarabiali przede wszystkim handlowcy i organizatorzy biznesu. System COLWAY polega na tym, że cała wykonana praca jest zapłacona, osiągnięte (nierzadko  dużym nakładem pracy) pozycje nigdy nie zostaną utracone, a reguły biznesu – niezmienne. System finansowy COLWAY jest jasny i  ściśle określony  w cywilno-prawnej umowie o współpracy sygnowanej przez Spółkę.

COLWAY jest pierwszym networkiem stworzonym w Polsce, który w dodatku prowadzi szybką ekspansję na cały świat, a nie – jak do tej pory – przybył do nas ze świata.

COLWAY to nasza, polska firma, której ambicją jest wprowadzić Kolagen Naturalny na rynki całego świata, to firma, która jest wizytówką polskiego sukcesu, polskiej myśli naukowej i polskiej zaawansowanej technologii.

Wokół marketingu wielopoziomowego narosło sporo mitów i nieporozumień. Złą opinię wyrobiło kilka firm, które z wielkim hukiem weszły do Polski na początku lat osiemdziesiątych stosując egzotyczne formy marketingowej ekspansji, które całkowicie nie przystawały do polskich realiów. COLWAY postanowił to zmienić: oto najważniejsze różnice pomiędzy COLWAY a innymi firmami marketingu wielopoziomowego.

Krem regenerujący na noc COLWAY

Kilka faktów dotyczących współpracy z COLWAY.

– Nie należy wiązać firmy COLWAY z innymi tego typu biznesami; w rzeczywistości różnic jest znacznie więcej niż podobieństw;
– Sieć COLWAY jest dostępna dla każdego – zarówno sprzedawcom bezpośrednim czy wysyłkowym, jak i wielkim hurtowniom; nawet ogromna hurtownia nie jest w stanie ominąć swojego niewielkiego wprowadzającego;
– COLWAY od nikogo nie żąda wyłącznej lojalności, a wszystkie dochody gwarantuje umową;
– COLWAY nie nakłada na swoich dystrybutorów żadnych przymusów zakupowych czy też wykonania obrotu w określonym czasie;
– Nie ma żadnych starterów, wpisowych czy opłat manipulacyjnych czy za uczestnictwo;
– COLWAY nikogo nie degraduje za brak aktywności; z biznesu można odejść i do niego wrócić kiedy się tylko ma na to ochotę;
– W sieci COLWAY nie ma „kolekcjonowania” punktów czy bizantyjskiej tytułomanii;
– COLWAY stanowczo odżegnuje się od działań, które mają cechy sekty ekonomicznej czy finansowej piramidy.
– COLWAY nigdy nie szuka pretekstu by nie wypłacić prowizji – wręcz przeciwnie – szuka, by swoim dystrybutorom prowizję zawsze wypłacić.

Dodaj komentarz